تعهدنامه

فایل word تعهد نامه ها در آخر همین صفحه جهت دانلود موجود است.

 

بسمه تعالی

تعهدنامه چاپ مقاله

در فصلنامه علمی کارافن

  

 

اینجانب............................................................. نویسنده­‌ی مسوول مقاله (با ذکر نام دقیق و کامل مقاله ارسالی) ..............................................................................................................................................................................................................  گواهی می­‌نمایم:

 

  1. این مقاله قبلاً در هیچ نشریه‌­ای اعم از داخلی یا خارجی چاپ نشده است.
  2. این مقاله صرفاً جهت بررسی و چاپ به فصلنامه کارافن ارسال شده است و تا پایان بررسی، داوری مقاله و اعلام نظر نهایی فصلنامه، به مجله دیگری ارسال نخواهد شد.
  3. این مقاله در نتیجه فعالیت­‌های تحقیقاتی اینجانب و همکاران (ذکر نام سایر نویسندگان) ................................................................................................................................................................................ تهیه و به نگارش درآمده است و حقوق کلیه افرادی که به نحوی در اجرای این تحقیق مشارکت و همکاری داشته‌­اند، رعایت شده است.
  4. در جریان اجرای این تحقیق و تهیه مقاله، کلیه‌­ی قوانین کشوری و اصول اخلاق حرفه‌­ای مرتبط با موضوع تحقیق از جمله رعایت حقوق آزمودنی‌ها، سازمان‌­ها و نهادها، و نیز مولفین و مصنفین رعایت شده است. 

 

 

                          نام و نام خانوادگی                                             تاریخ                                                         امضا  

 


 

 

فرم تعارض منافع

 

فرم تعارض منافع، توافق نامه‏ای است که نویسنده (گان) یک مقاله اعلام می‏کنند که در رابطه با انتشار مقاله ارائه شده به طور کامل از اخلاق نشر، از جمله سرقت ادبی، سوء رفتار، جعل داده‏ها و یا ارسال و انتشار دوگانه، پرهیز نموده‏اند و منافعی تجاری در این راستا وجود ندارد و نویسندگان در قبال ارائه اثر خود وجهی دریافت ننموده‏اند. فرم تعارض منافع به خوانندگان اثر نشان می‏دهد که متن مقاله چگونه توسط نویسندگان تهیه و ارائه شده است. نویسنده مسئول از جانب سایر نویسندگان این فرم را امضا و تایید می‏‏نماید و اصالت محتوای آن را اعلام می‏‏نماید. نویسنده مسئول هم چنین اعلام می‏دارد که این اثر قبلا در جای دیگری منتشر نشده و همزمان به نشریه دیگری ارائه نگردیده است. همچنین کلیه حقوق استفاده از محتوا، جداول، تصاویر و ... به ناشر محول گردیده است.

 

آدرس الکترونیکی:

نام نویسنده مسئول:

تلفن:

وابستگی سازمانی:

عنوان مقاله:

آیا نویسندگان یا موسسه مربوطه وجهی از یک شخص ثالث (دولتی، تجاری، بنیاد خصوصی و غیره) برای هر بخشی از مقاله ارائه شده (شامل کمک‏های مالی، نظارت بر داده‏ها، طراحی مطالعه، آماده‏سازی اثر، تجزیه و تحلیل آماری و ...) دریافت نموده است؟

بلی 

خیر 

 

آیا نویسندگان هرگونه اختراعی که در حال انجام، داوری و یا ثبت شده، مربوط به این اثر را در حال انجام دارند؟

 

بلی 

خیر 

 

آیا طرق دسترسی دیگری وجود دارد که خوانندگان بتوانند که اطلاعات اضافی اثر مذکور را از نویسندگان مقاله دریافت نمایند؟

بلی 

خیر 

 

آیا جنبه‏ای از این اثر مرتبط با حیوانات آزمایشی یا بیماری های خاص انسانی است که نیاز به اعلام و تایید اخلاق نشر باشد؟

بلی 

خیر 

 

نام نویسنده مسئول:                                                            تاریخ:                                                     امضا

 

* دانلود فایل وورد تعهد نامه   

 

* دانلود فایل وورد تعارض منافع